KONST / Litografier / Färglitografi 15124386
nr 1512 4386
Claes Folcker
(1940-2019), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 168/360, Sandhamn, 56x74 cm, yttermått inklusive ram: 69x86 cm
Claes Folcker, svensk målare, tecknare och illustratör född 1940, död 2019.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 19 december 2022
kl 20:57:37
18/12 11:04:55
Claes Folcker
Läs mer om Claes Folcker